Om oss

Du möter samma kända ansikten och röster varje gång du kontaktar oss eller kommer in på ett besök.
Att vi känner Dig och Ditt företag anser vi vara viktigt för att kunna ge dig den allra bästa servicen.
Behöver du revisor? I våra lokaler finns det tillgång till revisor från Ejnarssons Revision AB.
Se Jan-Åke Ejnarssons kontaktuppgifter nedan.

Annika Johansson

Auktoriserad Redovisningskonsult
035-13 29 52, 070 -297 89 99
annika@nsrevision.se

Karin Larsson

Auktoriserad Redovisningskonsult
035-13 29 53
karin@nsrevision.se


Helena Winberg Cronqvist

Redovisningskonsult/
Auktoriserad Lönekonsult
035-13 29 59
helena@nsrevision.se

Magdalena Alveheim

Redovisningskonsult
035-13 29 54
magdalena@nsrevision.se

Malin Fällgren

Redovisningskonsult
035-261 10 32
malin@nsrevision.se

 Ingegerd Karlsson

Redovisningskonsult / Lönekonsult
035-13 29 56
ingegerd@nsrevision.se

Anette Tordsson

Redovisningskonsult
035-13 29 57
anette@nsrevision.se

Amanda Lönn

Redovisningskonsult
035-13 29 58
amanda@nsrevision.se

Evelina Carlsson

Receptionist / Administratör
035-13 29 50
info@nsrevision.se

Josefin Andreasson

Lönekonsult / HR-konsult
035-13 29 55
josefin@nsrevision.se

Jan-Åke Ejnarsson

Auktoriserad Revisor/Skatterådgivare
035-13 29 51, 070- 570 04 08
janake@nsrevision.se